Menu Zamknij

Konferencja online „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość”

Urząd Miasta Lublin wraz z Sektorową Radą ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji online „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość”, która odbędzie się 26 października br. w godz. 10:00 – 13:00. 


Konferencja odpowie na pytania: 

  • Jakie są aktualne trendy dotyczące funkcjonowania systemu edukacji, kształtowania kompetencji jego uczestników oraz przyszłości nauczania?
  • Które kompetencje odróżniają pracę człowieka od pracy systemów informatycznych, robotów czy sztucznej inteligencji?
  • Jakie są kompetencje jutra w sektorze nowoczesnych usług biznesowych?
  • Jak ZSK może wspierać budowanie nowych kadr dla sektora nowoczesnych usług biznesowych?
  • Czy kwalifikacje rynkowe można implementować w szkołach i uczelniach, aby odpowiedzieć na potrzeby biznesu?
  • Jakie korzyści z kwalifikacji rynkowych mogą uzyskać pracodawcy?

Konferencji „Kompetencje jutra – Lublin inspiruje przyszłość” towarzyszyć będą warsztaty dedykowane trzem grupom: 

  1. Warsztaty dla firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu podczas, których zaprezentowany zostanie program POWER 2.21 oferujący mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom wsparcie w kwocie 8,500 PLN dla jednego pracownika, w ramach podniesienia kompetencji jutra.
  2. Warsztaty dla przedstawicieli oświaty podczas, których przedstawione zostaną  możliwości wykorzystania kwalifikacji rynkowych włączonych do ZSK w edukacji oraz dobre praktyki instytucji edukacyjnych, które już dokonały modyfikacji w tym zakresie.
  3. Warsztaty dla studentów podczas, których firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu przybliżą jakie kompetencje jutra już są wykorzystywane w bieżącej współpracy oraz korzyści płynące z rozpoczęcia kariery w tym sektorze.

Konferencja wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się wyłącznie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.kompetencjejutra.lublin.eu

Skip to content