Menu Zamknij

Czy sztuczna inteligencja jest w stanie zastąpić człowieka?

Konferencja „Kompetencje jutra — Lublin inspiruje przyszłość” organizowana przez Miasto Lublin wraz z Sektorową Radą ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe już za nami.

Spotkanie obfitowało w wymianę zdań i doświadczeń związanych z przewidywaniem trendów dotyczących kompetencji i kwalifikacji na rynku pracy.

Power speech wygłosiła Monika Borycka – uznana trendresearcherka, analityczka innowacji i specjalistka future studies.

Piotr Fałek – Przewodniczący SRK NUB poprowadził panel dyskusyjny dla przedsiębiorców z branży pt. “Czy to prawda, że zwykli biznesmeni mogą zarabiać na życie dobrym naśladownictwem, ale najszczodrzej wynagradzani są innowatorzy?” 

Na zaproszenie Syntea uczestnikami byli również nasi wieloletni partnerzy: Pani Dyrektor Mariola Wasilewska z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich (powiat Lwówecki) oraz Pan Dyrektor Artur Mach z CKZ w Grudziądzu

Dziękujemy wszystkim prelegentom, gościom i organizatorom za uczestnictwo w kolejnym wydarzeniu, które było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń nt metod wdrażania nowoczesnej edukacji oraz prezentacji najlepszych case study projektów kompetencyjnych z całej Polski.

Skip to content